Ring 18 k guld granater
2014-11-01
274324
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
RING, 18 k guld, fasetterade granater, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 7,2 g
Stenar med nagg och visst slitage