Philip von Schantz
2014-10-31
274323
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vaser, signerad och daterad v. Schantz 90, 122/180, färglitografi, ca 24x31 cm