Takarmatur 1900-talets början
2014-10-31
274277
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1930/40-tal, vit glaskupa, metall, höjd 75 cm
Bruksslitage