Fat tallrik Kina 1700-tal
2014-10-31
274199
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FAT, TALLRIK, porslin, Kina, 1700-tal, motiv med blommor, diameter ca 34 resp.23 cm
Sprickor och nagg