Bengt Berglund emaljtavla
2014-10-31
274195
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EMALJTAVLA, Bengt Berglund, Gustavsberg, abstrakt kompostion, signerad i emaljen Bengt B., 40x40 cm
Smärre kantnagg