Glasservis 1900-tal
2014-10-31
274194
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GLASSERVIS, 46 dlr, delvis förgylld dekor, bestående av: 12 champagnestrutar, 11 ölglas, 11 rödvinsglas, 12 starkvinsglas
Slitage