Anders O Blomberg oljemålning
2014-11-02
274180
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BLOMBERG, O Anders (Stockholm, född 1952): "Motorlucka", signerad, olja på duk, 48x72 cm