Anders O Blomberg oljemålning
2014-11-02
274174
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BLOMBERG, O Anders (Stockholm, född 1952 ): Caféstolar, signerad, olja på duk, 48x72 cm