Anders O Blomberg oljemålning
2014-11-03
274171
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BLOMBERG, O Anders (Stockholm, född 1952 ): "Slussen I", signerad, olja på duk, 48x72 cm