Tallrikar Kina
2014-10-30
274158
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TALLRIKAR, 2+2+1+1 (djup), porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap och blommor, diameter ca 23-24,5 cm
Sprickor, nagg