Dekorelement
2014-11-01
274146
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DEKORELEMENT, 1800-tal, änglar, skuret, bemålat och delvis bronserad, höjd ca 27 cm
Slitage, färgbortfall