Fat Kina
2014-10-30
274145
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av blommor, diameter ca 32 resp 34 cm
Nagg, ett fat med genomgående spricka