Ulrica Hydman Vallien oljemålning
2014-10-30
274102
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Komposition med ansikten och fåglar, signerad Ulrica HV, olja på duk uppfodrad på pappannå, 65x54 cm