Anders Altzar oljemålning
2014-10-31
274090
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALTZAR, Anders (1886-1939): Gårdsmotiv, olja på duk, signerad och daterad -19, 66x90 cm