Anders Altzar oljemålning
2014-10-31
274088
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALTZAR, Anders (1886-1939): Gårdsmotiv, olja på duk, signerad och daterad 14, 71x80 cm