Olle Nordberg oljemålning
2014-10-31
274085
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Hemmanspar, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 19,5x20,5 cm