Uno Vallman oljemålning
2014-10-31
274083
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Alplandskap med kyrka, signerad och daterad Uno Vallman 1955, olja på pannå, 46x55 cm