Skedar omkring 1800 silver
2014-11-01
274056
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKEDAR, 6 st., snarlika, silver, olika mästare, Köpenhamn, 1700/1800-tal, vikt ca 319 g
Tre med monogram, en med lagning