Skrin silver
2014-11-01
274047
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIN, silver, 1900-tal, graverad delvis genombruten dekor av blomsterslingor, botten med egyptiska stämplar, längd ca 22 cm, total vikt ca 740 g