Japansk Buddha
2014-10-31
274042
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FIGURIN, brons, Japan, 1900-talets första hälft, i form av stående Buddha med vandringsstav och barn, saknar fundament, 37 cm
Slitage