Mugg Kina
2014-10-29
274007
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MUGG, porslin, Kina, 1700-tal, tunnformad, dekor i famille vertefärger, höjd ca 14 cm
Smärre glasyrdefekt, glasyrslitage