Vaser Gallé
2014-10-30
273964
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VASER, 1 par, signerade Gallé, slipat och frostat glas i orange överfång, höjd 7,5 cm
Ytslitage