Axel Olson färglitografi
2014-10-30
273955
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): Cafébild, signerad Axel Olson, färglitografi, bildyta 42x51 cm
Något gulnad