Harald Lindberg oljemålning
2014-10-30
273947
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LINDBERG, Harald (1904-1976): "På väg ut", motiv från Stadsgården, signerad Harald Lindberg, olja på duk, 85x83 cm