Niki de Saint-Phalle färgserigrafi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

DE SAINT-PHALLE, Niki (1930-2002): "I am a beautiful camel", signerad N. de Saint Phalle, 5/115, serigrafi och litografi i färger, 61x50 cm
Proveniens:
Scandic Hotel Continental, Stockholm
Utställd:
Moderna Museet, Stockholm 20 april-27 oktober 2013

273934

2014-11-13