Ikon dräktspänne silver
2014-10-31
273920
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, med silverrisa, S:t Petersburg 1889, bemålad, DRÄKTSPÄNNE, silver, persiskt, delvis med spår av förgyllning
Skador