Stekfat Kina
2014-10-28
273906
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i udnerglasyrblått med motiv av pagodlandskap, 28x20 cm
Bruksslitage, smärre tillverkningsdefekter