Dekorelement Kina
2014-10-29
273856
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DEKORELEMENT, 3 st, Kina, bemålade och bronserade, 19x14 cm
Proveniens: Evald Dahlskog inköpt på resa 1900-talets första hälft
Skador och lagningar