Bordslampor 1 par
2014-10-29
273834
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets slut, rokokostil, förgylld brons, höjd inkl. skärm 56 cm
Omarbetade, fot med sprickor