Praktvas Gallé

Praktvas Gallé
Praktvas Gallé
Praktvas Gallé
Praktvas Gallé
Praktvas Gallé
Praktvas Gallé
Praktvas Gallé
Praktvas Gallé
Praktvas Gallé
Praktvas Gallé
Praktvas Gallé
Praktvas Gallé
Praktvas Gallé
Praktvas Gallé
Praktvas Gallé
Praktvas Gallé

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PRAKTVAS, Gallé, Frankrike, överfång i vinrött och brunt , dekor av vinrankor, signerad Gallé, höjd 53 cm

Foten med lagningar

273759

2014-10-30