Halsband 1930-tal
2014-10-31
273740
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HALSBAND, vitmetall, solfjädersform i svart och beige, stavformad kedja, 1930-tal, längd 44 cm
Springring defekt, dekordelar med nagg