Sockerskrin silver
Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
SOCKERSKRIN, silver, Gustaf Möllenborg, Stockholm 1875, på fyra fötter, dekor med ekblad, pärlstavskant, delvis invändigt förgyllt, höjd inkl knopp 12 cm, vikt ca 232 g
Nyckel saknas, smärre bucklor
273712
2014-10-29