Ampel i empirestil
2014-10-30
273711
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, 1900-talets början, empirestil, elektrifierad, sparljus, stomme i mässing, blått glas med dekor av bladverk, 6 st ljus + sparljus, höjd ca 77 cm
Slitage