Julius Slabiak Hästkapplöpning
2014-10-30
273708
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SLABIAK, Juliusz (Polen 1917-1973): Hästkapplöpning, signerad Juliusz Slabiak, olja på duk, 18x25 cm