Oidentifierad konstnär olja
2014-11-16
273707
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Kloster motiv, otydligt signerad, olja på duk, 37,5x44 cm