Ring 18 k guld
2014-10-28
273687
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RING, 18 k guld, fasetterad diamant, svart emaljdekor, 1800-tal, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 1,8 g
Emaljslitage