Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
BRAATHEN, Maja (1896-1973): Karusellen på Gröna Lund, monogramsignerad MB, olja på pannå, 60x37 cm
Smärre slitage, kantskador på pannå, hål efter spikar längs med kant
273680
2014-10-29