Bordslampa
2014-10-28
273677
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-tal, bemålat opalinglas, höjd 62,5 cm
Urna omarbetad till bordslampa, lagningar