Bengt Lindstrsöm färglitografi
2014-10-29
273667
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 47/150, färglitografi, 75x53,5 cm