Victor Vasarely färgserigrafi
2014-10-29
273662
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VASARELY, Victor (1908-1997): "Buopal-III", ur portföjen 11+1, signerad och numrerade Vasarely 177/250, 1985, färgserigrafi, rammått 71x87 cm