Robert Högfeldt akvarell/täckvitt
2014-10-29
273659
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Muskelberg, signerad R. Högfeldt, akvarell/täckvitt, ca 33x25 cm