Spelbord rokostil
2014-10-29
273628
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1900-tal, rokokostil, mahogny, inredning i filt, höjd ca 75, 89x86 cm
Brukslitage