Matbord
2014-10-28
273617
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATBORD, 1960-tal, fanérad i jakaranda, med 2 iläggsskivor, höjd ca 72, diameter 114, iläggskivornas bredd 50 cm
Brukslitage, smärre fanérskador