Lennart Jirlow färglitografi
2014-10-29
273538
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Frukost i det gröna, signerad L Jirlow, 275/300, färglitografi, 40x54,5 cm, Mourlot