Figurgrupp porslin
2014-10-27
273529
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FIGURGRUPP, porslin, 1900-tal, musicerande sällskap, märkt Unter Weissbach, höjd 22, längd 36 cm
Smärre nagg