Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
VAS, glaserad keramik, Gouda,1900-talets första hälft, signerad 92 Fredy Gouda Holland, höjd 28 cm
Zustandsbeschreibung
273478
2014-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner