Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
DE WIT, karta ca 1680, Brandenburg..., gränskolorerad, 49x56 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland
Zustandsbeschreibung
Skador
273382
2014-10-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner