Silverbestick
2014-10-26
273368
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BESTICK, silver, 1900-tal, bestående av: matskedar, kaffeskedar, matgafflar, bordsgafflar, knivar, diverse modeller, total vikt exkl. knivar ca 1090 g
Bruksslitage, gravyrer