Tobiasse
2014-10-27
273346
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike, 1927-2012): Notre Dame de Paris, signerad Theo Tobiasse ea 19/25, färglitografi, bladstorlek 45x56 cm
Gulnader