Piedestal i marmor
2014-10-25
273287
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, marmor, 1900-tal, höjd 102, obetydliga nagg, höjd 101, 26x26 cm